Cenník

Kvalitné komponenty systému nie sú ešte zárukou bezproblémovej funkcie. Uvážte, že nejde o inštaláciu bežného elektrického zariadenia, ale o ochranu Vášho majetku. Správna inštalácia systémov EZS je nutnosťou. Profesionálne firmy inštalujúce zabezpečovacie systémy Vám na požiadanie spracujú konkrétnu ponuku zabezpečenia Vášho domu alebo bytu tak, aby bola dosiahnutá maximálna ochrana pri rozumných investíciách.

Pri profesionálnej inštalácii môžete jednať s poisťovňami o znížení rizika a tým aj znižení pravdepodobnosti vykradnutia, čo musí mať dosah na cenu poistného. Neprofesionálne zabezpečený objekt Vám môže priniesť sklamanie v podobe skrátenia poistného plnenia pri poistnej udalosti (bohužiaľ to zistíte až potom, keď sa niečo stane).

Chceme Vám skutočne poradiť, alarm dnes neslúži len na varovanie pred zlodejmi, môže skutočne ovládať bránu, osvetlenie, zásuvky, zavlažovanie... S týmto Vám poradí len odborník. My týchto odborníkov máme, spolupracujeme s nimi, získavajú znalosti s výrobkami každý deň a majú oprávnenie montovať alarmy.

Kontaktujte nás a my Vám cenovú ponuku vypracujeme.

Cenník vzorových inštalácií

JA-100+ ceny vzorových inštalácií
PDF (3,65 MB)

Prečo sa nevyplatí alarm zo supermarketu?