Novinky JABLOTRON

 

Image

Monitorujte "očami" 😉 

Posuňte svoj alarm na vyššiu úroveň - vďaka jedinečnému prepojeniu s našimi kamerami JI-111C a JI-112C máte vždy prehľad o svojom dome. V aplikácii MyJABLOTRON nájdete minútu po minúte videozáznam každej udalosti, jej históriu a možnosť prezrieť si svoj domov v reálnom čase. 

WEB Jablotron I Facebook

09.08.2022

 
Image

Ovládaj svoj domov odkiaľkoľvek...

Z ležadla na pláži 🏖️ alebo z vrcholov hôr ⛰️, z domu alebo zo zahraničia - svoj domov máte pod palcom odkiaľkoľvek vďaka mobilnej aplikácii 📱MyJABLOTRON.
Zistite, čo naša aplikácia dokáže:

Facebook I Jablotron

01.07.2022

 

Image

📱🌟 Vylepšili sme pre vás aplikáciu MyJABLOTRON!

Už vám neunikne žiadne upozornenie - v histórii sa môžete vrátiť až o 30 dní späť. Môžete tiež zmeniť poradie ovládacích prvkov (PG) alebo ich úplne skryť. Teraz môžete objekt čiastočne zabezpečiť jednoducho z widgetov alebo zo zoznamu sekcií.
Ktorá nová funkcia sa vám páči najviac?

Facebook

27.05.2022

Image

Núdzové multifunkčné tlačidlo JA-156J

Skrytá pomoc na dosah ruky - to je naše núdzové multifunkčné tlačidlo JA-156J 🆘. Ideálne do všetkých prevádzok, kde sa manipuluje s peniazmi 💰, drahým tovarom 💎 alebo pre nočných strážnikov.
Tlačidlo má niekoľko funkcií:
- Dá sa ovládať nenápadne rukou alebo nohou. 🦶✋
- Dokáže rozpoznať bankovky a cenné papiere. 💶
- Môže sa použiť na overenie prítomnosti osoby 🧍.

Facebook

13.05.2022

Image

Inteligentná domácnosť alebo alarm?

Vedeli ste, že zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ v sebe prepája funkcie alarmu a inteligentnej domácnosti? Postará sa tak nielen o vaše bezpečie, ale aj pohodlie. Zistite viac v našom článku:

Facebook I JAblog

02.05.2022

Image

Poznáte už tlačidlo JA-158J?

Čo robí nástenné tlačidlo JA-158J? Môže na diaľku spustiť núdzový alarm 🆘. Môžete ho použiť na ovládanie zabezpečovacieho systému a domácich spotrebičov alebo ho použiť ako zvonček 🔔.

Facebook

14.04.2022

Image

CONECO 2022

Konečne po dlhej dobe sa môžeme spoločne vidieť na medzinárodnom veľtrhu v Bratislave. Radi poradíme s výberom komponentov a predvedieme, ako náš systém funguje. Nájdete nás v hale B1, stánok č. 205. Tešíme sa na stretnutie.

Facebook

23.03. 2022

Image

BEZPEČNOSTNÝ TIP

Nespoliehajte sa len na dobré zabezpečenie – aj vy môžete prispieť k bezpečnosti svojho domu alebo bytu. Udržiavajte dobré vzťahy so susedmi, ktorí sa vám počas vašej neprítomnosti postarajú o váš domov. Ak ste sa napríklad dohodli na vzájomnom polievaní kvetov, nenechávajte kľúče ukryté na predvídateľných miestach (pod rohožkou alebo kvetináčom) – radšej si nechajte vyrobiť ich kópiu. 

23.04. 2021

Image

 JABLOTRON Cloud - bezpečnosť a dostupnosť dát

Naše Cloudové riešenie zabezpečuje užívateľom rýchlu a bezpečnú komunikáciu s ich alarmami JABLOTRON prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Dáta z alarmu sú na našom Cloude bezpečne uložené a dostupné kdekoľvek a takmer okamžite. 

Viac informácií nájdete Tu.

09.09. 2020

Image

Chráňte aj svoje okolie

Okolie domu, záhrada aj vonkajší nábytok sú tiež Vašim súkromím. Chráňte si ho aj počas nadchádzajúcich dovolenkových dní. So systémom JABLOTRON 100+ je možné zapnúť vonkajšiu ochranu, ktorú tvoria vonkajšie detektory, kamery alebo infrazávory tak, aby ste dostali poplachovú informáciu už pri pohybe na pozemku. Nedovoľte narušiť vaše súkromie.

Viac informácií nájdete tu.

24.06. 2020

Image

Nový diaľkový ovládač

Prinášame na trh inovovaný obojsmerný diaľkový ovládač. Ponúka vylepšenia ako napr. odolnejší materiál, optimalizované tlačidlá, predĺženú životnosť batérie alebo vylepšenú komunikáciu. Samozrejme, nezabudli sme ani na dvojtlačidlovú verziu.

Viac informácií nájdete tu.

09.06. 2020

Image

Zabezpečenie firmy alarmom JABLOTRON 100+

Aj v tejto neľahkej dobe pandémie COVID 19 sme svedkami vykrádania objektov. Sú to čoraz častejšie povinne uzatvorené obchodné prevádzky, ako napr. kaderníctva, holičstvá, kaviarne, reštaurácie, bary a pod. Častokrát sú terčom zlodejov z dôvodu nízkej úrovne ochrany. Zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ spoľahlivo zaznamená narušenie objektu a okamžite spustí poplach sirénou, ktorý páchateľa vyruší. Zároveň je informácia o poplachu zaslaná majiteľom do mobilnej aplikácie MyJablotron, na nastavené mobilné telefónne čísla alebo aj na Pult Centralizovanej Ochrany (PCO), ktorý môže ihneď vyslať na miesto zásahovú jednotku.

Viac informácií nájdete tu.

28.04. 2020

Image

Jednoduché a bezpečné ovládanie alarmu

Segmenty na klávesnici fungujú ako semafor. Zelená signalizuje vypnutý alarm a červená znamená STOP, objekt je chránený. Ovládanie zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100+ je zároveň bezpečné. Každé vypnutie alarmu totiž vyžaduje overenie prostredníctvom čipu alebo zadania kódu.

Viac informácií nájdete tu.

14.02. 2020

Image

Ochránime vás pred plynom, ohňom alebo vodou

Myslíme aj na nebezpečenstvo hroziace pri úniku horľavých plynov (zemný plyn, metán, propán, bután), na požiar, zaplavenie alebo detekciu oxidu uhoľnatého. Nebezpečenstvo signalizuje siréna, blikač, SMS alebo mobilná aplikácia MyJABLOTRON. Kompletná ochrana s JABLOTRON 100+.

Viac informácií nájdete tu.

09.01. 2020

Image

Automatické ovládanie osvetlenia

Systém JABLOTRON 100+ umožňuje automatické rozsvietenie vašich vianočných svetiel v nastavenom čase. Akékoľvek svetlá sa môžu rozsvietiť tiež po tom, čo vypnete alarm, či vstúpite do určitej miestnosti. Alebo môžete v prípade potreby rozsvietiť aj vzdialene prostredníctvom aplikácie MyJablotron.

Viac o funkciách systému JABLOTRON 100+ nájdete tu.

04.12. 2019

Image

Pohodlné ovládanie brány s JABLOTRON 100+

Už nebudete hľadať ovládač na otvorenie garáže. Stačí do vášho auta nainštalovať vysielací modul systému JA-100+, ktorý vyšle signál a otvorí bránu v momente, keď zablikáte svetlami. Bránu môžete v prípade potreby otvoriť aj vzdialene v aplikácii MyJABLOTRON.

Viac o možnostiach ovládania nájdete tu.

25.10. 2019

Image

Ovládanie kúrenia alarmom JABLOTRON 100+

Súčasťou systému JABLOTRON 100+ môžu byť aj komponenty, ktoré dokážu ovládať kúrenie. Ovládanie je možné vzdialene cez aplikáciu MyJABLOTRON, lokálne pomocou klávesnice v interiéri, nastavením týždenného programu alebo nastavením automatických akcií, ktoré zabezpečia napr. prepnutie kúrenia na ekonomickú teplotu zároveň s aktiváciou alarmu. 

Viac informácií nájdete tu.

18.09. 2019

Image

Nová súprava autoalarmu

Predstavujeme novú súpravu autoalarmu, ktorá je vhodná pre inštalácie do obytných vozidiel, obytných prívesov, karavanov, ale môže byť použitá aj do iných mobilných objektov ako napr. stavebné bunky, pracovné stroje, kamióny alebo aj lode. Súprava obsahuje náklonový snímač, dva bezdrôtové detektory pohybu a bezdrôtový magnetický detektor otvorenia dverí/boxov/garáže.

Viac informácií o súprave nájdete tu.

10.08. 2019

Image

Náš alarm chráni aj pred požiarom

Súčasťou zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100+ sú aj detektory dymu a teploty. Tie reagujú na dym, prípadne zvýšenú teplotu v objekte akustickou signalizáciou. Môžu vás o tejto situácii informovať aj na diaľku prostredníctvom push notifikácie alebo SMS správy. 

Viac informácií nájdete tu.

11.07. 2019

Image

Zavlažovanie trávnika na diaľku

Už nemusíte riešiť kto zaleje váš trávnik, zatiaľ čo vy budete na dovolenke. O všetko sa postará zabezpečovací systém JABLOTRON 100+. Zavlažovanie trávnika môžete zapnúť na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON alebo si ho môžete nastaviť aj vopred na konkrétny deň a čas. 

Viac informácií nájdete tu.

25.06. 2019

Image

Váš dom vás bude poslúchať

Alarm JABLOTRON 100+ sa nestará iba o vašu bezpečnosť. Dokáže toho omnoho viac. Pridaním ovládacích modulov získate inteligentnú domácnosť, ktorú môžete ovládať prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Na diaľku zvládnete napríklad zapnúť kúrenie, osvetlenie, či zavlažovanie alebo otvoriť garáž. Okrem toho môžete nastaviť akcie v kalendári, či automatické akcie.

Viac informácií nájdete tu.

17.05. 2019

Image

PIR detektor pohybu so základnou imunitou proti zvieratám

V produktoch tiež nájdete nový PIR detektor, ktorý slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb až do vzdialenosti 12 metrov a zároveň spĺňa základnú úroveň PET imunity. Detektor ignoruje pohyb drobných zvierat do 25 kg s maximálnou výškou 40 cm až do vzdialenosti 7 metrov a spĺňa certifikáciu EN a Incert. Viac informácií nájdete tu.

27.04. 2019

Image

Ocenenie Business Superbrands Slovakia 2019

Naša značka JABLOTRON bola porotou Brand Council ocenená cenou Business Superbrands Slovakia aj pre rok 2019, čím sa znovu zaradila medzi najúspešnejšie B2B značky Slovenskej republiky. Porota zložená z profesionálov v oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu, hodnotí značky podľa vopred definovaných kritérií, akými sú známosť, budovanie brandu, inovácie či prestíž.

27.03. 2019

Image

Jablotron na výstave Coneco v Bratislave

Aj tento rok sa zúčastníme veľtrhu CONECO, ktorý sa uskutoční v dňoch 27. - 30.3. 2019 na výstavisku Incheba Expo Bratislava. V našej expozícii bude predstavený inovovaný inteligentný zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ a ďalšie produkty z nášho portfólia. Nájdete nás v pavilóne B1, stánok č. 216.

Tešíme sa na vašu návštevu.

01.03. 2019

Image

Pozvánka na veľtrh Nábytok a Bývanie v Nitre

Radi by sme vás pozvali na návštevu našej expozície na veľtrhu Nábytok a Bývanie, ktorý sa uskutoční v dňoch 5. - 10.3. 2019  na  výstavisku Agrokomplex Nitra. Nájdete nás v pavilóne M4, stánok č. 31.

Tešíme sa na vašu návštevu.

20.02. 2019

Image

Nový JABLOTRON 100+

Nový systém s výrazne širšími možnosťami využitia, množstvom nových funkcií alebo vylepšenými detektormi. To je nový JABLOTRON 100+. Viac informácií nájdete tu.

04.02. 2019

Image

Pozvánka na veľtrh For Arch v Prahe

Radi by sme vás pozvali na návštevu nášho stánku na stavebnom veľtrhu For Arch, ktorý sa uskutoční v dňoch 18. - 22.9. 2018 na výstavisku PVA EXPO Praha v Letňanoch. Nájdete nás v hale č. 4, sekcia: 4B13.

Tešíme sa na vašu návštevu.

05.09. 2018

Image

Majte svoju chatu pod kontrolou

Náš GSM ovládač a hlásič GD-04K má veľa šikovných funkcií, ktoré ocení každý chatár a chalupár. Dokáže ešte pred Vašim príchodom ohriať vodu v bojleri, zakúriť alebo Vás upozorní na požiar či haváriu vody. Informácie dostanete prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON alebo SMS správou. Viac informácií nájdete tu.

28.07. 2018

Image

Vylepšená aplikácia MyJABLOTRON

Najnovšia aktualizácia mobilnej aplikácie MyJABLOTRON prináša nové widgety, vďaka ktorým dokážete ovládať Váš zabezpečovací systém Jablotron 100 až 5-krát rýchlejšie ako doteraz. K dispozícii je aj digitálny zoom kamery a ďalšie vylepšenia. Stačí si stiahnuť alebo aktualizovať mobilnú aplikáciu. Viac informácií nájdete tu.

07. 05. 2018

Image

CONECO 2018

Zúčastnili sme sa medzinárodného veľtrhu CONECO v Bratislave, kde sme predstavili náš zabezpečovací systém Jablotron 100 a jeho videoverifikačné IP kamery. Získali sme ocenenie Zlatý Leonardo za kreatívne riešenie expozície. Krátku video reportáž televízie Markíza si môžete pozrieť tu.

11. - 14. 04. 2018

Image

Ocenenie za videoverifikačné IP kamery

Náš pokrok v oblasti videoverifikácie najnovšie ocenila aj porota veľtrhu AMPER 2018. Získali sme jej čestné uznanie za IP kamery! Cenu prevzal regionálny manažér predaja pre ČR a SR Antonín Švorc.

26. 03. 2018

Image

Videoverifikačné IP kamery

Spoločnosť Jablotron predstavuje nové kamery rozširujúce možnosti zabezpečenia. Vďaka prepojeniu s aplikáciou MyJABLOTRON máte svoj domov úplne pod kontrolou bez nutnosti neustále sledovať telefón. Systém automaticky vytvára minútový záznam o každej udalosti z alarmu JABLOTRON 100 a poskytuje tak okamžitý prehľad. Viac informácií o kamerách sa dozviete tu.

01. 02. 2018

Image

Ocenenie: TOP 10 firiem regiónu za rok 2016

Spoločnosť Jablotron Slovakia, s.r.o. sa umiestnila v rebríčku TOP 10 najzdravších firiem žilinského kraja za rok 2016 v kategórii: obchodné spoločnosti s obratom od 2 do 9,99 miliónov eur. Toto ocenenie udeľuje denník Hospodárske Noviny s partnermi už tretí rok len firmám, ktoré svojim zodpovedným prístupom prispievajú ku kvalite podnikateľského prostredia na Slovensku. Teda takým, s ktorými obchodovať nie je riziko, svoje záväzky dokážu platiť načas a pri ktorých sa zákazníci nemusia obávať napríklad reštrukturalizácie či až bankrotu.

05. 12. 2017

Image

GSM ovládanie kúrenia

Spoločnosť Jablotron uviedla na trh nový produkt, ktorý dokáže ovládať zdroj tepla lokálne pomocou izbového termostatu alebo vzdialene prostredníctvom mobilnej aplikácie MyJABLOTRON. Na výber je zbernicový alebo bezdrôtový termostat. Mobilná aplikácie obsahuje navyše v porovnaní s termostatom aj pokročilé funkcie ako napr.: zobrazenie relatívnej vlhkosti, nastavenie extra komfortnej teploty, zobrazenie grafov priebehu teploty a vlhkosti, notifikácie a pod. Viac informácií nájdete tu.

23. 10. 2017

Image

OCENENIE 2017

Spoločnosť Jablotron bola vyhlásená Gentlemanskou firmou roku 2017 v ČR. Toto ocenenie získavajú firmy, ktoré pri svojich ekonomických aktivitách ctia princípy etiky, spoločenskej zodpovednosti, podpory rozvoja vedy a výskumu, ekológie a dlhodobej udržateľnosti podnikania. Spoločnosť získala v tomto roku aj ocenenie: Progresívny zamestnávateľ regiónu roku 2017 v kategórii do 500 zamestnancov (1. miesto v Libereckom kraji, 4. miesto celorepublikovo).

13. 07. 2017

Image​​

IFSEC 2017

V týchto dňoch sa zúčastnime európskeho veľtrhu IFSEC International 2017 v Londýne, kde svoje produkty prezentujú najväčší svetoví výrobcovia bezpečnostných technológií. Naša interaktívna expozícia zoznamuje návštevníkov s našimi výrobkami a službami.

23. 06. 2017

Image

ELO SYS 2017

Zúčastnili sme sa medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, energetiky, elektroniky, osvetlenia a telekomunikácií ELO SYS v Nitre. Predstavili sme náš zabezpečovací systém Jablotron 100 a jeho novinky, ako sú napríklad nové dizajnové detektory pohybu alebo Izbové termostaty. Krátku videoreportáž od TOUCHIT z tohto veľtrhu si môžete pozrieť v tomto videu.

23. - 26. 05. 2017

Image​​

Amper 2017

V uplynulých týždňoch sme prezentovali naše nové aj vylepšené výrobky a služby na veľtrhoch v CeBIT v Hannoveri, AMPER v Brne, MIPS v Moskve a CONECO v Bratislave. Nový interaktívny stánok už čoskoro predstavíme aj v ďalších lokalitách.

10. 04. 2017

Aktuality spoločnosti

 

Nové webové stránky

Vitajte na nových webových stránkach našej spoločnosti. Nájdete tu všetky potrebné informácie o nás a produktoch JABLOTRON. Neváhajte nás kontaktovať - vždy Vám radi poradíme.

 

2.8.2021